Dostawa

W związku z panującą w ostatnim czasie sytuacją pandemiczną preferowaną formą wysyłki na terenie Polski jest paczkomat InPost.

Ile kosztuje dostawa?

przewoźnik

cena

szacowany czas dostawy

Paczkomat

Logo InPost

13.-

1- 2 dni

Kurier

Logo InPost

15.-

1- 2 dni

Kurier 48

Logo Poczty Polskiej

15.-

2 – 3 dni

Czy wysyłam za granicę?

W normalnych czasach odpowiedź brzmiałaby: tak. Jednak w sytuacji pandemicznej występują spore utrudnienia w realizacji przesyłek zagranicznych, w dodatku sytuacja ta zmienia się bardzo dynamicznie, dosłownie z dnia na dzień. Dlatego możliwość i cena ewentualnej wysyłki za granicę będzie ustalana indywidualnie dla każdego przypadku osobno.

Ile trwa dostawa?

Aby zamówiona przez Ciebie biżuteria mogła trafić w Twoje ręce musi ona zostać spakowana i wysłana, a następnie dostarczona przez firmę spedycyjną.

Ten pierwszy etap to realizacja zamówienia. Przy zakupie gotowych przedmiotów wynosi od 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na rachunku bankowym firmy.

Przy zamówieniach specjalnych trzeba doliczyć do tego jeszcze czas wykonania zamówienia. Jest on zależny od wielkości i pracochłonności zamówienia oraz dostępności materiałów i dla każdego zamówienia ustalany indywidualnie.

Kolejny etap to już sama dostawa. Od momentu nadania przesyłki Twoje zamówienie trafia w ręce firmy spedycyjnej i teraz to już tylko od niej zależy ile czasu to zajmie. Niestety żadna z firm nic nie gwarantuje, a jest to jedynie orientacyjny czas dostawy.

Jak pakowane są przesyłki?

Biżuteria, w zależności od jej wartości zapakowana jest w ozdobne etui, woreczek lub pudełko.
Jeśli ozdobne opakowanie nie jest sztywne, to dodatkowo pakuję je w płaskie kartonowe pudełeczka wysyłkowe i kopertę bąbelkową.
Jeśli biżuteria zapakowana jest w ozdobne pudełko prezentowe, to jest ono zabezpieczone folią bąbelkową i zapakowane w kopertę bąbelkową.

Półfabrykaty pakowane są w woreczki strunowe i kopertę bąbelkową.