Przejdź do treści

Dostawa

Ile kosztuje dostawa?

przewoźnik

cena

szacowany czas dostawy

Paczkomat

Logo InPost

15.-

1- 2 dni

Kurier

Logo InPost

16.-

1- 2 dni

Kurier 48

Logo Poczty Polskiej

19.-

2 – 3 dni

Domówienie

Zamówienie może zostać dołączone do poprzedniego, które nie zostało jeszcze wysłane. Nie naliczą się dodatkowe koszty wysyłki.

Łączenie zamówień

Jeśli po złożeniu zamówienia stwierdzisz, że o czymś zapomniałeś, to jest możliwe złożenie nowego zamówienia, które zostanie wysłane razem z tym poprzednim, pod warunkiem, że:

  • pierwsze zamówienie ma status „przyjęte do realizacji”, czyli nie zostało jeszcze opłacone, lub
  • przy składaniu pierwszego (opłaconego) zamówienia zostało wyraźnie zaznaczone w uwagach, żeby wstrzymać się z wysyłką i ma ono nadal status „w trakcie realizacji”,
  • w przypadku gdy nie są spełnione dwa pierwsze warunki, ale zamówienie nadal ma status „w trakcie realizacji”, konieczny jest kontakt ze sklepem, celem ustalenia czy nadal możliwe jest domówienie do niego,
  • dla drugiego zamówienia wybierzesz opcję domówienie i w uwagach wpiszesz numer zamówienia, do którego wysyłki chcesz go dołączyć.

Czy wysyłam za granicę?

Nie. Realizuję tylko wysyłki do Polski.

Ile trwa dostawa?

Aby zamówiona przez Ciebie biżuteria mogła trafić w Twoje ręce musi ona zostać spakowana i wysłana, a następnie dostarczona przez firmę spedycyjną.

Ten pierwszy etap to realizacja zamówienia. Przy zakupie gotowych przedmiotów wynosi od 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na rachunku bankowym firmy.

Przy zamówieniach specjalnych trzeba doliczyć do tego jeszcze czas wykonania zamówienia. Jest on zależny od wielkości i pracochłonności zamówienia oraz dostępności materiałów i dla każdego zamówienia ustalany indywidualnie.

Kolejny etap to już sama dostawa. Od momentu nadania przesyłki Twoje zamówienie trafia w ręce firmy spedycyjnej i teraz to już tylko od niej zależy ile czasu to zajmie. Niestety żadna z firm nic nie gwarantuje, a jest to jedynie orientacyjny czas dostawy.

Jak pakowane są przesyłki?

Biżuteria, w zależności od jej wartości zapakowana jest w ozdobne etui, woreczek lub pudełko.
Jeśli ozdobne opakowanie nie jest sztywne, to dodatkowo pakuję je w płaskie kartonowe pudełeczka wysyłkowe i kopertę bąbelkową.
Jeśli biżuteria zapakowana jest w ozdobne pudełko prezentowe, to jest ono zapakowane w kopertę bąbelkową.

Półfabrykaty pakowane są w woreczki strunowe i kopertę bąbelkową.