Przejdź do treści

Witaj w magicznym świecie biżuterii chainmaille

W ten weekend, 24-25 kwietnia 2021 spotykamy się na Foconie

Z tej okazji możesz całą biżuterię w sklepie Bruxa Jewelry kupić z 15% rabatem. Wystarczy, że podczas finalizacji zakupu wpiszesz w koszyku magiczny kod: FOCON21

Stoisko Bruxa Jewelry na konwencie online Focon 1.0
Bruxa prezentuje bransoletkę na tle brzozowego zagajnika

Biżuteria tworzona przez Bruxa Jewelry wypadła wprost z magicznego kociołka pewnej czarownicy. Jest w niej szczypta metalowej surowości, odrobina magii i całe mnóstwo kolorów.
Zaskakujące jest, że coś stworzone głównie z metalu i kamieni może być tak lekkie, ale w końcu od czego są moce magiczne. Nie przypadkowo wiodącą techniką marki jest chainmaille, ale że kociołek nigdy nie jest całkowicie sterylny, to trafiają się też domieszki innych, czasem dość zaskakujących, zarówno technik jak i materiałów.
Biżuteria wykonana jest od podstaw ręcznie, a składnikiem, który najczęściej trafia do kociołka jest z pozoru zwykły drut, to z niego powstają ogniwka (kółeczka), z których splatane są te cuda.
Właścicielka marki Bruxa Jewelry, jako jedna z nielicznych została wyróżniona znakiem jakości Polskie Rękodzieło w kategorii „Chainmaille”, przyznawanym twórcom przez innych twórców.