Przejdź do treści

Grudniowy rozkład jazdy 2023

Zabawkowy samochód z choinką na pace w zimowej scenerii

Grudzień. Mogłoby się wydawać – miesiąc jak każdy inny. Nic bardziej mylnego. Co prawda ma on aż 31 dni, ale jednocześnie jest tak nafaszerowany różnego rodzaju wydarzeniami, że finalnie na wszystko brakuje czasu – Mikołaj, Święta, Sylwester. Dotyczy to wszystkich bez wyjątków, a niektórych nawet bardziej, na przykład przedsiębiorców, którzy muszą do końca roku zamknąć sprawy finansowo-skarbowe i zrobić inwentaryzację. Mnie również to dotyczy, a ponieważ nie posiadam czasozmieniacza, to pewnych terminów po prostu nie przeskoczę. Oto one:

Dla produktów na zamówienie

Biżuteria z indywidualnym projektem

Zawsze z wielką przyjemnością podejmuję się realizacji Waszych, nawet najbardziej karkołomnych pomysłów. Jednak takie projekty wymagają bardzo dużo czasu, dlatego po 15 listopada nie jestem już w stanie dać gwarancji, że zdążę jeszcze w tym roku i zapraszam Was ponownie w styczniu.

Biżuteria według sprawdzonego projektu

Czas realizacji znacząco się skraca, kiedy nie muszę wykonywać projektu od zera. Zazwyczaj są to wykonania „takie same tylko inne”, czyli z innych materiałów, innej wielkości lub innym splotem. Takie zamówienia złożone do 15 grudnia mam jeszcze szansę zdążyć zrealizować przed Świętami.

Ogniwka na zamówienie

Jak wiecie ogniwka do chainmaille wykonuję dla Was na zamówienie. Jest to proces wieloetapowy i zajmuje co nieco czasu. Po 15 grudnia nie zdążę już zrobić tego przed Świętami, dlatego zamówienia złożone po tym terminie zacznę realizować dopiero po Nowym Roku. Jeśli jednak potrzebujecie pilnie niewielkiej ilości ogniwek, to piszcie do mnie, może akurat mam wystarczający zapas i wtedy wyślę je do Was od razu.

Łańcuszki z zapięciem

Łańcuszki z zapięciem montuję dopiero po wpłynięciu zamówienia, dlatego jeśli potrzebujecie ich przed Świętami, to musicie złożyć i opłacić zamówienie najpóźniej 19 grudnia. Zamówienia złożone po tym terminie zrealizuję i wyślę dopiero po Świętach.

Produkty gotowe

Dostawa przed Świętami

Jeśli chcecie otrzymać swoje zamówienie jeszcze przed Wigilią, to musicie go złożyć i opłacić najpóźniej w środę 20 grudnia, wybierając InPost (Paczkomat lub kurier) jako metodę dostawy.

Ostatnia wysyłka przed Świętami

Ostatnią przed Świętami partię zamówień wyślę w piątek 22 grudnia do południa. Szanse, że dojdą one przed Wigilią są już niewielkie, choć przy sporej dozie szczęścia możecie je znaleźć w swoim Paczkomacie jeszcze w sobotę. Jednak nie liczyłabym na taki szczęśliwy zbieg okoliczności.

Ostatnia możliwość składania zamówień w tym roku

Przez całe Święta możecie jeszcze buszować po sklepie i składać zamówienia. Jeśli dotyczą one produktów gotowych lub łańcuszków z zapięciem, to zostaną wysłane jeszcze w tym roku. W przypadku ogniwek realizację zamówienia rozpocznę dopiero po Nowym Roku i zakończonej inwentaryzacji. Zaraz po Świętach zostanie wyłączona możliwość składania zamówień w sklepie. Zniknie koszyk, ale pozostałe funkcje będą nadal aktywne. Pełna funkcjonalność sklepu powróci w pierwszych dniach stycznia.

W sytuacjach nietypowych, których nie przewidziałam powyżej, piszcie do mnie na adres bizuteria@bruxa.pl lub przez formularz kontaktowy.


Wybaczcie mi proszę te ograniczenia, ale to wszystko wynika z konieczności zachowania najwyższych standardów świadczonych przeze mnie usług.