O mnie

Witam Cię serdecznie w mojej pracowni.

Na imię mam Agata i tworzę biżuterię od podstaw ręcznie w unikatowej technice chainmaille. Posiadam w tej dziedzinie prestiżowy znak jakości Polskiego Rękodzieła. Klikając w obrazek po prawej stronie możesz podejrzeć moją stronę twórcy Poland Handmade.

baner znaku jakości polskiego rękodzieła

Jeśli cenisz sobie niebanalne ozdoby, to dobrze trafiłaś. Oferuję gotowe wzory, które są do kupienia od ręki, ale także wykonuję specjalne projekty na zamówienie. Jestem gotowa podjąć się niemal każdego wyzwania.

Naszyjnik chainmaille chiński smok
Ten smok to naszyjnik wykonany przeze mnie na konkurs.

To nieprawda, że biżuteria wykonana z metalowych ogniwek jest ciężka i nadaje się tylko dla rockowej młodzieży. Moje projekty dowodzą, że może ona być subtelna i kolorowa, a przede wszystkim lekka. Na co dzień, do pracy i na wielkie wyjście. Dla nastolatek, dojrzałych kobiet i „starszych pań”, wiem co mówię, bo sama jestem taką starszą panią, która nosi chainmaille.

Oto różne przykłady biżuterii w technice chainmaille. Bruxa Jewelry:

Służę pomocą przy wyborze najlepszej biżuterii dla Ciebie. Podpowiem z jakich materiałów powinna być wykonana i dlaczego, a także jak o nią dbać, by zawsze była piękna.

Oprócz wspomnianej biżuterii chainmaille wykonuję czasem również biżuterię w innych technikach (wire-wrapping, beading, makrama i innych).

Oto przykłady: