Przejdź do treści

Zamówienia specjalne

Spodobało Ci się coś stworzone przez Bruxa Jewelry, ale danego egzemplarza nie ma już w ofercie? A może pragniesz czegoś, co jest dostępne, ale w innym kolorze lub z innego metalu? Albo potrzebujesz biżuterii stworzonej specjalnie dla Ciebie? Nie ma problemu, wystarczy zapytać, a z pewnością coś wymyślimy. Na samym dole znajdziesz formularz kontaktowy.

Ograniczenia

Wykonuję biżuterię na zamówienie, podejmę się nawet najbardziej karkołomnych wyzwań, jednak musisz wiedzieć, że jest kilka rzeczy, które mnie ograniczają:

  • nie kopiuję cudzych projektów
  • nie pracuję w srebrze, złocie ani innych metalach szlachetnych (przynajmniej na razie)
  • moje możliwości są zależne od dostępności materiałów
  • często stworzenie identycznego egzemplarza nie jest możliwe, będzie on jedynie podobny lub prawie taki sam, ponieważ wszystkie rzeczy wykonywane są ręcznie
Co w takim razie można zamówić?

Możesz zamówić biżuterię wykonaną według Twojego pomysłu i mojego projektu, z wykorzystaniem ogólnodostępnych wzorów (splotów) w jakiejkolwiek stosowanej przeze mnie technice. Są to przede wszystkim techniki: chainmaille, wire wrapping oraz beading (w tym bead crochet), makrama, kumihimo, z elementami tradycyjnych technik biżuteryjnych oraz ich wszelkie możliwe połączenia.

Dostępne metale to przede wszystkim miedź i jej stopy (mosiądz, brąz), stal chirurgiczna oraz stop bright aluminium (czysty lub anodowany).

Przykłady różnej biżuterii mojego autorstwa możesz obejrzeć w galerii zdjęć i w sklepie.

Jak złożyć zamówienie specjalne?

Przede wszystkim skontaktuj się ze mną i przedstaw swoje oczekiwania. Najlepiej, jeśli zrobisz to za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na dole tej strony, ale możesz też skorzystać z innych form kontaktu, które znajdziesz w zakładce:

Na podstawie Twojego pomysłu wykonam wstępny projekt, którego szczegóły ustalimy wspólnie. Po zatwierdzeniu wstępnego projektu podam jego cenę realizacji. Kiedy już wszystko zostanie dokładnie ustalone, będę prosiła Cię o pisemne potwierdzenie tego na formularzu zamówienia.

Podczas powstawania Twojego zamówienia będę Cię na bieżąco informować o postępach pracy. Czasem będę też prosiła o decyzję w sprawach, które wypłyną w trakcie realizacji.

Zanim wyślę go do Ciebie, dostaniesz do akceptacji zdjęcia gotowego przedmiotu. Wówczas będą jeszcze możliwe niektóre niewielkie zmiany w jego wyglądzie.

Po zaakceptowaniu przez Ciebie gotowego projektu będę prosiła o wpłatę reszty należności wraz z kosztami wysyłki.

Sposób zapłaty

W przypadku przedmiotów wykonywanych na zamówienie konieczna jest wpłata zadatku. Jego wysokość będzie zależna od konkretnego projektu, kwota ta musi pokryć co najmniej koszty materiałów i poświęconego nań czasu. Zazwyczaj jest to 50 – 100% wartości zamówienia.

Wszelkie wpłaty będą dokonywane na rachunek bankowy. W szczególnych przypadkach możliwe są inne formy płatności, jednak wymaga to indywidualnych ustaleń.

Na życzenie mogę wystawić oddzielną fakturę za wpłacony zadatek.

Zadatek za zamówienie specjalne nie podlega zwrotowi, dlatego proszę o przemyślane decyzje.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia specjalnego jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty zadatku na rachunku bankowym firmy do momentu wysłania go do klienta.

Czas ten jest zależny od stopnia skomplikowania projektu i dostępności potrzebnych materiałów, dlatego ostateczny termin zostanie podany dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Minimalny czas (tylko przy najprostszych projektach) to 3-5 dni roboczych. Zawsze staram się wykonać swoją pracę jak najszybciej, ale nie zawsze jest to możliwe.

Zwroty

Przedmioty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotowi. Bardzo proszę o przemyślane decyzje.

Wysyłka

Gotowe zamówienie specjalne wysyłam, podobnie jak gotowe przedmioty, w czasie 1-2 dni roboczych od momentu ukończenia realizacji i zaksięgowania całości należności na moim rachunku bankowym.

Napisz do mnie
Przykro mi, ale żeby wysłać wiadomość musisz wyrazić tę zgodę