-10%

Miedziane kolczyki z symbolem Triskelion

65,00  58,50 

Kolczyki ze starożytnym symbolem Triskelion.

1 w magazynie

Kolczyki zostały wykonane ręcznie w całości z miedzi przy użyciu technik chainmaille i wytrawiania w metalu.

Na miedzianych łuskach widnieje starożytny symbol trójpodziału Triskelion, który został na nie naniesiony za pomocą odręcznego rysunku. Gwarantuje to ich całkowitą niepowtarzalność, bo nie ma możliwości, żeby po raz drugi narysować takie same. Następnie naniesiony wzór został wytrawiony, a wklęsłe tło wypełnione patyną. Blaszki zawisły na elementach chainmaille wyplecionych splotem Cloud Cover z ręcznie wykonanych z miedzi kółeczek. Miedziane również ręcznie robione otwarte bigle przyozdobione zostały kuleczką jadeitu. Kolor kamienia nawiązuje do koloru patyny na blaszce. Na koniec kolczyki zostały zaoksydowane i przetarte oraz zabezpieczone specjalnym woskiem, który ma za zadanie uniemożliwić niepożądane zmiany na powierzchni metalu.

Zwróćcie uwagę, że kolczyki są symetryczne, to znaczy, że symbol Triskeliona na jednym kolczyku jest prawoskrętny, a na drugim lewoskrętny. Obie te formy są spotykane.

Długość kolczyków to 4 cm + bigiel (razem z biglem widocznym na zdjęciach to ok. 5,5 cm). Waga każdego kolczyka to tylko 2,3 g.

Na życzenie mogę miedziane bigle zamienić na wykonane ze stali chirurgicznej lub inny nośnik (sztyfty, klipsy) w tej samej cenie. W takim przypadku będę prosiła o informację podczas składania zamówienia.

Waga 2.3 g
Metal

Kamień

Kolor

,

Rodzaj zapięcia

Technika

,

Splot

Styl

, ,

Dla kogo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Miedziane kolczyki z symbolem Triskelion”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może spodobają Ci się również…

  • -10%
  • -10%
  • -10%
  • -10%